Kontaktai

Mes įsikūrę Vilniuje, tačiau suorganizuoti Laser Tag žaidimą galime bet kuriame mūsų šalies miškelyje. Pramogos su Laser Tag'u ribų neturi – žaiskite kur Jums patinka!

Dėl paslaugų užsakymo kreipkitės:

Tel.: +370 644 03344

Tel.: +370 687 44486

Užsakymo forma

 • Žaidimo aikštelė Antakalnyje

  5 kilometrai iki Vilniaus centro!

  Žaidimui parinkome vietą sename, sausame MIŠKE SU TIKRAIS APKASAIS – tobula vieta Laser Tag žaidimui. Šioje aikštelėje yra improvizuoti staliukai vaišėms, ir jei orų prognozės žada lietų, pastatome pavėsinę pasislėpti nuo kritulių.

  Sužinoti daugiau

 • Žaidimo aikštelė Saidžiuose

  Šalia Grigiškių, 23 kilometrai iki Vilniaus centro, rekomenduojamas atvykimo maršrutas pateikiamas žemiau.
  1. Grigiškėse, užsukite į Alaušos degalinę (nuvažiavimas iš autostrados, kryptis LENTVARIS). Vienintelis teisingas maršrutas, geru keliu prasideda Alaušos degalinėje!
  2. Alaušos degalinėje, navigacijoje suveskite – Saidės pažintinis takas. Rinkitės maršrutą, kuriame nereikėtų grįžti į autostradą!
  3. Kirskite tiltelį per Saidės upelį, automobilių parkavimosi aikštelę ir dar pavažiuokite apie 300 metrų asfaltuotu keliu iki pamatysite baltą palapinę ant Neries kranto.

  Sužinoti daugiau

 • Žaidimai Jūsų pasirinktoje vietoje!

  Mes esame mobilūs ir galime Laser Tag žaidimą surengti Jūsų pasirinktoje vietoje, paslauga skirta įmonių renginiams, vaikų stovykloms ir didesniems renginiams. Skaitykite daugiau apie 

  išvažiuojamus žaidimus