IŠVAŽIUOJAMIEJI LASER TAG ŽAIDIMAI

Jei negalite atvykti Jūs, pas Jus į svečius atvykstame mes su žaidimo įranga ir surengiame pilną veiksmo Laser Tag pramogą artimiausiame miškelyje. Sužinokite, kaip teisingai parinkti Laser Tag žaidimui tinkamą vietą!

TINKAMA: įmonių renginiams, vaikų stovykloms, festivaliams ir t.t.
TRUKMĖ
: 2 valandos

 • nuo200
 • už renginį 20 kilometrų spinduliu
  nuo Vilniaus centro.

KOKIA VIETA TINKA ŽAIDIMUI?

Rekomendacijos pasirenkant žaidimui tinkamą vietą.

Saugumas

Daugelis apleistų vietų (buvusios karinės teritorijos, seni dvarai, apleistos gamybinės, statybinės teritorijos ir pan.)– nors jos ir idealiai tinka žaidimui – yra nesaugios ir dėl to, tokiose aikštelėse žaidimų neorganizuojame. Tokiose vietose visuomet bus gausu stiklo duženų, atviri kanalizaciniai šuliniai, gilūs ir siauri grioviai (po elektros kabelių vagysčių). Rinkitės žaidimui vietą kurioje drąsiai galima būtų atsigulti ant žemės ir nebaisu pargriūti. Dėl to pačios priežasties nerekomenduojame žaisti ant kietos dangos (asfaltuotos kiemų aikštelės, gamybinės teritorijos ir pan.). Įvertinus visas aplinkybes, galima drąsiai teikti, kad saugiausia vieta žaisti Laser Tag yra miškas.

Miškas

Miškas turi būti toks, kuriame būrys žmonių galėtų žaisti slėpynes. Medžiai, krūmai, lapija visa tai kartu turi suteikti galimybę žaidėjui visiškai pasislėpti. Dėl to, medžiai turi būti tinkamo skersmens – minimalus skersmuo nuo 40cm. Krūmai ir lapija turi būti tankūs, bet praeinami arba apeinami be mačetės ir kitų Fiskars‘o įrankių pagalbos. Jauni sutvarkyti spygliuočių miškai, nors ir labai gražūs, kaip taisyklė yra visai netinkami Laser Tag žaidimui. Geras pavyzdys būtų Vingio Parkas Vilniuje. Nors vieta ir miškinga, bet taip sutvarkyta, kad miškas persimato kiaurai, o medžiai per menki, kad už jų būtų galima pasislėpti (ne visur, yra šiame parke ir vietų tinkamų žaidimui). Apibendrinus, miškas turi būti senas, bet tinkamas smagiam pasivaikščiojimui su vaikais, todėl šlapi miškai, pelkės ir brūzgynai irgi yra netinkami.

Aikštelės dydis

Rekomenduojamas žaidimo aikštelės dydis iki 100x100 metrų. Puiku, jei pasirinkta aikštelė turi natūralias ribas, pavyzdžiui iš vienos pusės kelias, iš kitos miško takelis, upelis ar kiti aiškiai matomi ir suprantami orientyrai žaidėjams. Ribos nėra daugumai scenarijų būtinos, tačiau kai kurių scenarijų negalima žaisti jei pasirinkta aikštelė neturi ribų. Vienas iš tokių žaidimo scenarijų pavyzdžių kuriam reikalingos ribos yra Team Death Match, Last Hero. Žaidžiant pagal šiuos scenarijus aikštelėje be aiškių ribų, Laser Tag žaidimas pavirsta slėpynėmis – kas toliau ir geriau, bet neaišku kuriame miško kvartale pasislėps.

Reljefas

 • TINKAMAS. Kuo įvairesnis tuo geriau, idealu jei pasirinkta žaidimo aikštelė yra kalvota, arba vidurį aikštelės yra kalnas, pastatai ar pastatų liekanos. Grioviai, duobės, apkasai ir panašūs dariniai bus puiki priedanga pasislėpti žaidimo metu.
 • NETINKAMAS. Lygus reljefas pats nedėkingiausias, ir nesvarbu ar tai būtų miškas, ar pieva, bet tokioje aikštelėje bus ne taip įdomu žaisti, nes nebus kur slėptis (nebent aikštelė bus turtinga kitokio tipo priedangomis – dideli medžiai, krūmai ir kitokie dariniai už kurių galima pasislėpti).

Kaip turi atrodyti aikštelė LASER TAG žaidimui

 • Laser Tag žaidimui tinkama miško aikštelė yra ne didesnė nei futbolo aikštė. Iki 100 metrų ilgio, ir 100 metrų pločio.
 • Komandos žaidimą pradeda stovėdamos skirtingose aikštės pusėse, futbolo aikštės vartuose.
 • Žaidimo tikslas yra aikštės viduryje.
 • Komandos, stovėdamos vartuose, nemato aikštelės centro ir priešininkų komandos vartų. BŪTINA SĄLYGA!
 • Puiku, jei aikštelės centras abiejų komandų žaidėjams pasidaro kaip „ant delno“ tik priartėjus ne mažiau kaip 10-15 metrų iki centro. PRIVALUMAS.
Laser Tag aikšteles planas

Apie orą

Mes nežinome koks bus oras Jūsų renginio dieną 🙂
Orų prognozes tikriname renginio dienos išvakarėse ir ne anksčiau!
Vadovaujamės meteo.lt valandinėmis prognozėmis.

Nėra blogo oro, yra tik bloga apranga! Atvykite pasirengę ir nusiteikę žaisti miške bet kokiu oru.

Nei lietus, nei sniegas realiai neįtakoja pramogos kokybės. Jei bijote gamtos išdaigų, nesirinkite pramogų gamtoje!

Jei numatomas tolydus lietus ir daugiau kaip 1,5 mm kritulių per valandą, renginys gali būti perkeltas.

Žaidžiame visus metus iki -15 C. Žaidimas žiemą, gamtoje, apsnigtame miške - tikra pasaka!

2 valandų trukmės programa LASER TAG JŪSŲ PASIRINKTOJE VIETOJE KAINA NUO 200 €

Vienu metu gali žaisti iki 14 žaidėjų už nurodytą kainą.
Nurodyta kaina, galioja renginiams vykstantiems 20 kilometrų spinduliu nuo Vilniaus centro.

Galima puikiai praleisti laisvalaiki
Anupras P.
Anupras P.
13:03 04 Mar 19
Amazing experience, mood and professional service!
Fabio B.
Fabio B.
11:23 07 Oct 20
Labai sauniai praleidome laika, rekomenduoju
Darius R.
Darius R.
06:40 07 Jun 21
Fainiai ypač vaikams, geriau virš 7 ir iki 100 🙂
Vykintas M.
Vykintas M.
19:57 19 Aug 19
Puikus, labai sportiškas eventas tinkantis vaikams ir suaugusiems.Nerealus instruktorius.puikiai parinkta vieta,Miško reljefas skatina mastyti strategiškai. Yra daug medžių, griovių pasislėpti.Patogus privažiavimas, automobilių stovėjimo aikštelė, yra staliukai.Drąsiai rekomenduoju.
Tad V.
Tad V.
16:30 13 Jan 19
Puikiai praleistas laikas, patenkinti ir tėveliai, ir vaikai. Rekomenduoju!
Jurgita M.
Jurgita M.
06:10 06 Jun 21
Labai.
Virginijus B.
Virginijus B.
15:40 15 Jun 19
Labai ačiū už puikią pramogą vaikams - bene geriausias gimtadienio pasirinkimas berniukams! Berniukai grįžo pavargę ir laimingi, o ir tėvai neliūdėjo tokiame nuostabiane gamtos kampelyje. Jokių proekaištų organizatoriams, tik komplimentai! Ačiū labai!
Egle S.
Egle S.
18:57 20 Sep 20
Nebaisus joks lietus. Kol vieni žaidžia, kiti gali jaukiai pasėdėti ir pabendrauti pavėsinėje ar prie laužo. Visiems rekomenduoju !!!
Inga L
Inga L
10:56 31 May 20
Labai gerai praveda rungtis. Žaidėme miške su apkasais, kalnu - labai įdomu. Yra tekę pastatė žaisti, nors ten irgi gerą įspūdį buvo palikę, čia kur kas smagiau!
Zilvinas R.
Zilvinas R.
05:42 05 Sep 18
Nuostabi pramoga ir vieta vaikù gimtadieniams. Grynas oras, tobula organizacija. Ačiū ir iki kitú kartú !
Rūta Š.
Rūta Š.
19:08 29 Apr 21
Ne pirmas ir tikrai nepaskutinis kartas, puiki pramoga tinkama bet kokiam metų laikui ir tikrai neturinti amžiaus ribų.
Martynas G.
Martynas G.
07:58 14 Jan 19
Jaunimas laiką praleido nuostabiai, įspūdžių kalnas, emocijos liejosi per kraštus, o kojos vos vilkosi 😀 Diena buvo fantastiška!Didelis Jums ačiū.
Ina B.
Ina B.
17:57 30 Sep 20
Nerealiai smagi pramoga💪👍✊ visais metu laikais esu bandes zaisti si zaidima ir turiu prisipazinti, ziemos pramoga man patiko labiausiai! Minkstas sniego patalas, pusnys, slidinejimai, griuvinejimai primine ta nerupestinga vaikyste, selsma kieme, gniuzciu kara, sniego valgyma ir t t. Pacios geriausios emocijos, ideali pramoga🥶🇱🇹😂🤪☠️ir nesvarbu su kokia kompanija ( na beveik)💪🤭
Jonas B.
Jonas B.
21:10 13 Jan 19
Super pramoga
Andrius B.
Andrius B.
09:53 20 Sep 18
Super pramoga! Dėkinga už nerealia organizacija. Visi: tiek maži, tiek dideli, pilni įspūdžiù ir gerù emocijù.
Vilma V.
Vilma V.
10:29 28 Sep 20
Superinė vieta, puiki organizacija, auksčiausios kokybės aparatūta. Šauni poilsio zona. 100% rekomenduoju, geriau uz betkokias uzdaras lazerių erdves
i8 A.
i8 A.
16:32 24 Oct 20
Gera vieta tokio tipo pramogai. Organizatoriai ditba profesionaliai, vaikus suvaldyti ir gražiai bendrauti moka 🙂
Ged
Ged
04:28 30 Jul 18
Puiki pramoga tiek vaikams, tiek suaugusiems! Turim tradiciją, bandėm jau ketvirtus metus ir nuostabiai aktyviai praleidom laiką! O Saidžiuose dar ir labai graži vieta prie Neries:) Ačiū!!!
Agne M.
Agne M.
12:52 07 Sep 20
Vaikai sužavėti, gyvena įspūdžiais visą dieną, Jokūbas sakė, kad kitais metais vėl švęs gimtadienį su jumis 🙂 kiti savus tai pat nori čia!✌️🙌 Suaugę nori atvažiuot vieni be gimtadienio 😁🤗 Visi puikiai praleidome laiką, nuostabi gamta 🌞🍂 Ačiū už nuoširdumą ir profesionalumą! 🏵️
Rūta G.
Rūta G.
18:27 12 Sep 20
Vaikai liko sužavėti 100%! Ačiū Jums už puikią pramogą, tikrai dar sugrįšime! Labai rekomenduoju!!!
Irina K.
Irina K.
19:25 24 Oct 20
Labai smagiai pazaidem
Jonas K.
Jonas K.
05:42 23 Nov 19
Ketvirtokų išleistuvės puikiai pavyko, nesutrukdė net lietus! Mano sūnus jau planuoja grįžti į Saidžius subūręs šeimų komandas😀 Well-done, miestopramogos!#aukštakokybė #mažiemsirdideliems #graživieta #antupėskranto #miškoglėbyje #chill #BBQ #lasertag
Kristina K.
Kristina K.
18:47 01 Jun 20
Jau 7 mano kartas. Vaikams įdomu. Tėvams irgi būtų naudinga pabėgioti.
Pavel K.
Pavel K.
05:09 13 Jun 21
Labai patiko, nuostabi vieta, smagus žaidimas. Labai malonus ir draugiškas vedėjas. Rekomenduoju.
Tadeus M.
Tadeus M.
13:03 24 May 20
Išbandyta! Puiki pramoga tiek suaugusiems, tiek vaikams. Aplinka puikiai sutvarkyta, todėl gera pabėgti nuo miesto šurmulio, o poilsio zonoje užtikrinamas poilsiaujančių privatumas. Bendravimas su savininku buvo malonus, instruktorius demesingas ir pamokantis, o pati pramoga - įtraukianti ir dinamiška. Būtinai kartosim su didesne kompanija!
Atostogos 3.
Atostogos 3.
16:51 19 Feb 20
Puikiai surengta gimtadienio pramoga! Labai Jums dėkojame!!!
Monika J.
Monika J.
12:09 07 Nov 19
Smagu praleisti laiką, kai geras oras
Kristupas M.
Kristupas M.
18:31 20 Nov 20
Suoer
Viktoras P.
Viktoras P.
06:03 06 Oct 19
Puiki vieta ir begalo smagi pramoga! Vaikams labai patiko, tikrai rekomenduoju visiems 🙂
Viktorija J.
Viktorija J.
13:46 18 Oct 20
Nuostabi vieta, daug erdvės, lauko arena įdomi, kalvota, pats vadovas Audrius charizmatiškas, atsidavęs, įdomiai pateikia užduotis, dar įdomiau analizuoja rezultatus. Išbandėme Antakalnyje ir Saidėje. Tai visi nubalsavo už Saidę. Tikrai rekomenduojame ir šiomis karantino sąlygomis saugu. Mamas papirko kraštovaizdis, upės tėkmė, šeimininko atidumas, rūpestis. Grįžome laimingi ir patenkinti.
Jūratė M.
Jūratė M.
08:27 16 May 21
Miškas, Grynas oras, įdomiau negu uždaroje patalpoje.
spam S.
spam S.
20:57 28 Jul 18
Nuostabi vieta ir puikios pramogos. Sūnus šventė 10-ąjį gimtadienį, grįžęs įvertino 11 balų iš 10 😁👌Tikrai dar sugrįšime, ačiū.
Neringa D.
Neringa D.
07:25 05 Oct 20
Children get fun and return home happy
Kestutis G.
Kestutis G.
08:40 02 Jul 21
Grybai
Little B.
Little B.
08:10 24 Feb 20
Labai graži vieta, didelė pavėsinė, puikus veiklos vadovas. Vaikai buvo laimingi, tėveliai taip pat 🙂
Rasa J.
Rasa J.
13:14 07 Jun 20
SUPER
andrius
andrius
17:00 17 Nov 18
Sventem sunaus 8 gimtadieni. Ivyko nuostabi svente,patiko kiek vaikams,tiek suaugusiems. Rekomenduoju
Veronika Z.
Veronika Z.
06:38 16 Sep 18

Kontaktai

Mes įsikūrę Vilniuje, tačiau suorganizuoti Laser Tag žaidimą galime bet kuriame mūsų šalies miškelyje. Pramogos su Laser Tag'u ribų neturi – žaiskite kur Jums patinka!

Dėl paslaugų užsakymo kreipkitės:

Tel.: +370 644 03344

Tel.: +370 687 44486

Užsakymo forma