Žaidimo aikštelė Saidžiuose

Šalia Grigiškių, 23 kilometrai nuo Vilniaus centro

Sodybos teritorijoje ant upės pakrantės. Vaizdinga aplinka Neries regioniniame parke, šalia Stirnių piliakalnio ir Saidės pažintinio tako! Pavėsinė renginiams su įrengtu šildymu. Stalai, suolai, laužavietės, kepsninės, Elektra, Vanduo, WC.

Vaišių ir poilsio zona:

Laser tag

Stalas

Palapinė

Suolai

Laužavietė

Grilis

WC

Elektra

Vanduo

Žaidimo vieta

Žaidžiame sename, įdomaus reljefo miške. Žaidimo aikštelė yra dauboje, iš visų pusių apsupta miško - todėl, net mažiausieji nepasiklys žaisdami Laser Tag‘ą. Poilsio zona su laužavietėmis, įkurta vaizdingoje vietoje, Neries pakrantėje.

Apie orą

Mes nežinome koks bus oras Jūsų renginio dieną 🙂
Orų prognozes tikriname renginio dienos išvakarėse ir ne anksčiau!
Vadovaujamės meteo.lt valandinėmis prognozėmis.

Nėra blogo oro, yra tik bloga apranga! Atvykite pasirengę ir nusiteikę žaisti miške bet kokiu oru.

Nei lietus, nei sniegas realiai neįtakoja pramogos kokybės. Jei bijote gamtos išdaigų, nesirinkite pramogų gamtoje!

Jei numatomas tolydus lietus ir daugiau kaip 1,5 mm kritulių per valandą, renginys gali būti perkeltas.

Žaidžiame visus metus iki -15 C. Žaidimas žiemą, gamtoje, apsnigtame miške - tikra pasaka!

Super veikla komandai 🙂
Ausra Zilioniene
Ausra Z.
Puiki pramoga ne tik vaikams:) Nuostabus instruktorius Justinas, nerealiai bendraujantis su vaikais. Gamta, miškas, azartas - viskas, ko reikia vaiko gimtadieniui. Labai patiko, tikimės dar ne kartą sugrįžti ir būtinai rekomenduosim kitiems! Sėkmės! Rasa
Rasa Andre
Rasa A.
Dėkojam už gražią gimtadienio šventę.Viskas puikiai suorganizuota, esam pilni kuo geriausių įspūdžių. Tikrai rekomenduoju švęsti gimtadienius čia.
Dalia Kl
Dalia K.
Dekui uz nerealiai smagu musu berniuko gimtadieni! Vaikai liko be galo suzaveti pramoga, ne pats geriausias oras buvo ne motais:)
Alina Pau
Alina P.
Tikrai verta sudalyvauti. Tiems kas miegsta aktyviai leisti laika
Darius Par
Darius P.
Šis žaidimas - labai geras derinys miesto vaikams, augantiems prie kompiuterinių žaidimų. Čia jie tampa gyvais dalyviais, patiria tikrą azartą, o taip trūkstama fizinė veikla ir grynas oras (bet koks, net ir lietus) tiesiog nepastebimai tampa papildomu viso žaidimo "bonusu".
Jurga Ralytė
Jurga R.
Pretty fun place for a birthday party if you have enough stamina 😉
Sc0rp
Sc0rp
Labai smagi pramoga tiek suaugusiems tiek vaikams 🙂 Apie Justa taip pat tik geriausi atsiliepimai, beliko rasti kita proga ir atvykti dar kart 🙂
Neringa Olekaite-Karaciejiene
Neringa O.
Esame labai patenkinti, vaikai nerealiai laimingi. Džiaugiamės, kad pavyko atšvesti vienuolikmečio sūnaus gimtadienį su jumis. Keli jo draugau dalyvavo žaidime prieš tai ne vieną kartą, tačiau labai apsidžaugė, kai buvo pakviesti į šią pramogą dar kartą. Viskas buvo puiku. Visi laimingi.
Irina Černiukė
Irina Č.
Organizavome motyvacinę išvyką mokyklos penktokams. Viskas pavyko puikiai! Organizacija, informacija, priežiūra-viskas 10 balų! Vaikų ir mokytojų emocijos-1000000 balų 😁 ačiū!
Edita Garelčonka
Edita G.
Labai geras gimtadienis!Vietovė su tikrais apkasais! - įdomu, kurių laikų apkasai?Po šaudynių - nebloga vieta piknykui su ugnele, dešrelėmis ir arbataAčiū instruktoriui Justinui už žaidimo organizavimą ir koordinavimąir maži, ir dideli patenkinti!
Rolandas Jakstys
Rolandas J.
Ačiū "Miesto Pramogos" už superinę nuotaiką ir puikiai praleistą laiką !!! Vaikai buvo euforijoje nuo žaidimo!!! Nuostabus gimtadienis !!! Būtnai grįšime pas Jus vėl !!! 🙂 🙂 🙂
Natalja Umbrasienė
Natalja U.
Dinamiška ir aktyvi veikla. Visiems dalyviams labai patiko nuo mažo iki didelio.
Lojalumo Klubas
Lojalumo K.
Vaikai žaidė ypatingai karštą dieną, nors ir pavargo, bet visi liko labai laimingi. Dar kelias dienas šnekėjo kaip smagiai praleido gimtadienį. O Rapolas sakė būtinai norės ir aštuntąjį gimtadienį taip pažymėti. Puiki ir organizacija, ir instruktorius, ir žaidimo vieta miške. Ačiū už puikias emocijas.
Keršiukai Ir Au
Keršiukai Ir A.
Sventem jau du gimtadienius su Miesto pramogomis. Aciu Jums uz puikia organizacija bei nepakartojamus ispudzius! mielai pakartosim:)
Mindaugas Verkevicius
Mindaugas V.
Gimtadienio siautėjimas praėjo puikiai. Labai patiko, kad viskas puikiai organizuota, organizatoriai lengvai randa kalbą su savo auditorija:), atsiuntė net rezultatus ir nuotraukas.Vaikai buvo laimingi!
Kotryna Jaraminaitė Martinaitiene
Kotryna Jaraminaitė M.
Sveiki, isbandeme ir mes sia pramoga. Sventeme sunaus Ernesto 10 -ta gimtadieni. Musu kompanijai ziauriai patiko, gimtadienis gavosi turiningas ir naudingas. Aciu linkime Jums ir toliau sekmes.
Edvardas Trečiokas
Edvardas T.
Super pramoga
Andrius Baltušis
Andrius B.
Dešimtmečiui sūnui pramoga su lazeriniais šautuvais labai patiko. Tiesa, rasti šią vietą nebuvo lengva. Trūko nuorodų, rodančių pasirinkto maršruto teisingumą.
Jurgita Vagonienė
Jurgita V.
Sventem sunaus 8 gimtadieni. Ivyko nuostabi svente,patiko kiek vaikams,tiek suaugusiems. Rekomenduoju
Veronika Zaleckienė
Veronika Z.
Kaip visada - super ! Jau ne pirmą kartą švenčiam. Vaikams labai patiko bombos žaidimas
Viktorija Gad
Viktorija G.
Gimtadienis antrus metus is eiles ir tobulai! Aciu Justui ir visam nematomam kolektyvui!�
Kristina Bro
Kristina B.
Puiki pramoga kiekvienam!
Evelina Kuizinaitė
Evelina K.
Žaidimas kurį norisi žaisti dar ir dar ! Puikus kolektyvas ir profesionalus darbas ! Keep on going !
Vitalius Vaitkevičius
Vitalius V.
Saunus, linksmas labai energingas... tobulas gimtadienis mergaitei 10 metu, ir tevams ���. Blogas oras tikrai ne kliutis, o tiek kurie issigando siandienos lietaus pavydekit ���. musu puikiai praleisto laiko... AČIŪ Justui ����
Loreta Murneva
Loreta M.
Ačiū už puikų gimtadienį. Ir vaikai, ir tėvai labai patenkinti. Pramoga tinka tikrai ne tik vaikams. Smagu buvo sudalyvaut ir tėvams 🙂 Tikrai rekomenduoju!
Agnė Kisielienė
Agnė K.
Buvo labai smagu! Vaikai užskaitė 100% �
Laima Adomaitienė
Laima A.
Mes čia jau antrus metus 🙂 Super patiko! Dar pernai atšventusi savo 11 gimtadienį dukra iškart pasakė, kad kitąmet vėl čia nori. Tad ir sugrįžome su didesniu būriu vaikų. Šiek tiek įbrėžimų, šiek tiek žaizdų - štai kaip reikia kovoti, vaikai nesiskundė, neverkė, išsilakstė, o po to gėrė gėrė ir valgė kaip besočiai, štai ką daro geras žaidimas 😉 Rekomenduojame išbandyti ir vaikams, ir suaugusiems.
Egle Dagiene
Egle D.
Puikiai praleistas laikas. Tikrai pasinaudosime Jusu paslaugomis dar ne karta ir ne tik vaikams
Viktorija Iliuk
Viktorija I.
Labai patiko, nuostabi vieta, smagus žaidimas. Labai malonus ir draugiškas vedėjas. Rekomenduoju.
Tadeus Mordas
Tadeus M.
Miškas, Grynas oras, įdomiau negu uždaroje patalpoje.
spam sp
spam S.
Puiki vieta švęsti vaikų gimtadienį gryname ore ir su dideliu azartu. Instruktorius Justinas puikiai atliko savo darbą. Kadangi buvo lietaus rizika, jis mikliai pastatė palapinę. Labai gerai įtraukė vaikus, nepuolė visų žaidimo subtilybių aiškinti iš anksto, įtaigiai paaiškindavo jiems pabandžius per žaidimo pertraukėles. Visus pagavo azartas. Aršus mūšis tęsėsi apie 1,5 val., visi dalyviai aktyviai kovojo ir rimtai pavargo, todėl žaidimo nebuvo per mažai. Po to visi smagiai stiprinosi užkandžiais gryname ore. Puikus gimtadienis gryname ore.
Rima Siaudiniene
Rima S.
Puiki alternatyva uždaroms ir tamsioms lazerių arenoms! Veiklos ir adrenalino dalyviams užtektinai 🙂 Miškas švarus, vieta patogiai pasiekiama. Džiugu matyti, kaip patyręs instruktorius moderuoja gana didelę paauglių grupę. Vaišėms pasidėti sąlygos spartietiškos, bet iš principo pakankamos. Jei būtų bent keletas vietų prisėsti, kol laukiama vaikų, - būtų didelis privalumas.
Kristina Pliučienė
Kristina P.
Puiki ir pramoga, ir vieta švenčiant vaikų gimtadienius ar kitas šventes, grynas oras ir be galo didelis azartas. Dešimtąjį Luko gimtadienį šventę draugai miške dūko, šėlo ir iš laimės visi tiesiog švytėjo. „Tai pats nuostabiausias gimtadienis!!!“, „Čia žymiai geriau nei sėdėti prie kompiuterio!!!“, „Aš irgi noriu tokio gimtadienio!!!“, ir dar daug džiugių emocijų...Mes esame labai sužavėti, o vaikai be galo laimingi, nes tiek ir tokių įspūdžių dar nėra patyrę. Tikrai labai džiaugiamės, kad yra ši nuostabi LASER TAG pramoga. Nuoširdžiai dėkojame gerb. Audriui už skirtą dėmesį, profesionalų aptarnavimą ir linkime kuo didžiausios sėkmės! Inga
Inga Čirvinskienė
Inga Č.
Ačiū už puikų laiką! Išties puiki pramoga vaikų ir ne tik gimtadieniui. Vaikai liko labai patenkinti. Įdomus žaidimas, puikios emocijos. Ačiū už pagautas žaidėjų akimirkas ! Kartosim ir rekomenduojame !:) Sėkmės Jums !Beno mama
Kristina Martinėnaitė
Kristina M.
Labai smagiai praleidom laiką. Išsiaiškinom, kiek komandiski esam. Puiki alternatyva sporto klubui. Manau, dar susitiksim pašaudyti. Tikrai rekomenduoju!
Diana A Žu
Diana A Ž.
Galima puikiai praleisti laisvalaiki
Svajunas Dvylys
Svajunas D.
Ačiū instruktoriui Justinui už kantrybę su tėvais ir nuostabius paaiškinimus vaikams. Veiksmo vieta (miškas, išraustas apkasais kalnas) yra tinkama idealiai. Vienąkąrt sudalyvavęs mano 10-metis norėjo pakartot ir sakė, kad 3 kartą būtų dar geriau 🙂 Tie, kas mėgsta aktyvias pramogas ir azartiškas veiklas - būtinai išbandykit.
Giedrė Godienė
Giedrė G.
Visi labai patenkinti ir laimingi. Rekomenduojame!!!
Karolina Balsyte
Karolina B.
Superinė vieta ir pramoga!!! Visi vaikai patenkinti, o kas svarbiausia, ir suaugusieji dalyvavo su malonumu !!! Geriausias gimtadienis!!! Ačiū Jums už šaunų lauką!
Agata Staševskaja
Agata S.
Gera vieta tokio tipo pramogai. Organizatoriai ditba profesionaliai, vaikus suvaldyti ir gražiai bendrauti moka 🙂
Gediminas R
Gediminas R
Gimtadieniui ir ne tik 10 balų tikrai įdomi ir vieta ir pramoga tiek mažiesiems tiek ir suaugusiems tikrai rekomenduoju visiems marios įspūdžių ir gerai praleistas laikas�atskirai didelis ačiū instruktoriui Justui , kad puikiai atlieka savo darbą �� Aš manau kad į tą vietą tikrai dar sugrįšime.Dar kartą dėkui miesto pramogų komandai
Ramunė Adomavičienė
Ramunė A.
Puikus pasirinkimas gimtadieniui net ir siaučiant šalčiams - vaikai labai laimingi, oras puikus :)O dukra jau užsiprašė, kad ir jos gimtadienis būtų švenčiamas pas jus - tiesa, jis taip pat žiemą... Esame visi laimingi ir patenkinti, o vaikai visą vakarą ramiai sau nagrinėjosi rezultatus. Ir manau, dar kelias dienas juos aptarinės.Tad dar kartą dėkoju už viską ir tikiuosi - kad ne paskutinį sykį susitinkam!
Austė Petrauskienė
Austė P.
Labai smagus reikalas!
Luka Juodelytė
Luka J.
Gimtadienį atšventėm super! Dalintis įspūdžiais ir nagrinėti rezultatus baigėme jau po vidurnakčio. 🙂 Labai gražus kalvotas miškas su senais apkasais, tvarkinga, erdvi aikštelė vaišėms ir šventės pratęsimui. Ačiū "Miesto pramogų" komandai už aiškią ir išsamią informaciją apie būsimą žaidimą ir jo vietą, o instruktoriui Justinui už kantrybę su "kariais" ir humoro jausmą.
Eglė Cibienė
Eglė C.
Puikiai tinka, jei ir ant popieriaus jau nesat vaikai, o tik sirdy tokie. Instruktorius aiskiai ir maloniai viska papasakojo, dave patarimu, kaip but geresniais kariais miske. Norisi pakartot ir ishpyshkint vieniems kitus vel.
Benediktas Poviliunas
Benediktas P.
Ačiū už nuostabią gimtadienio šventę. Labai patiko instruktorius Justas, kuris puikiai valdo vaikų būrį ir sugeba jiems išaiškinti žaidimo subtilybes. Vieta fantastiška, įranga taip pat. Žaidimas tikrai skirtas ne tik vaikams, suaugusieji negalėjo ramiai žiūrėti, kas išėjo pagalbon, o kas garsiai bandė paaiškinti žaidimo strategiją. Nieko nėra geriau, už vaikų žodžius: "Tai buvo pats fantastiškiausias gimtadienis!!!" Jūs šaunuoliai! Jurgita
Jurgita Žiūkienė
Jurgita Ž.
Puiki pramoga ir vaikams, ir tėvams. Mama, pasirodo, irgi azartiška ir karinga! Nėra blogo oro, yra tik netinkama apranga 😃 Beje, organizatoriai puikūs, dėmesingi ir moka dirbti su vaikais!
Vanda Kurienė
Vanda K.
Labai smagus žaidimas miške. Grynas oras, aktyviai praleistas laikas ir daug gerų emocijų!
Justinas Jorudas
Justinas J.
Neisdildomi ispudziai, pirma karta suzaidus neimanoma sustot! Sveikas iprotis!
Deividas Belovas
Deividas B.
Mes sventem vaiku 6-aji gimtadieni. Buvo zaidejai nuo 3 iki 60 metu ��� deka Justo gimtadienis ipudingas. Visi laimingi kupini sypsenu. Netrukde net kalbos barjeras. Butinai apsilankysim dar. Aciu jums
Jekaterina Mitianina
Jekaterina M.
Puikus laikas, geros emocijos ir nuostabūs įspudžiai po gimtadienio. Vaikams labai labai patiko!!! Ačiū už puikiai ir labai sklndžiai suorganizuotà laikà. Rekomenduoju visiems kas dar nemėginote!
Indrė Bebravičiūtė
Indrė B.
Labai patiko gimtadienio svente!Justas saunuolis, dalyvavom jau ne pirmam gimtadieni ir viskas tikrai labai gerai!Is pasiulymu tai - tobulinti infrastruktura 🙂 gal pavesine su sienute nuo vejo, siuksliu konteineriuka, bet siaip viskas gerai, vaikai patenkinti, o tai svarbiausiaDar karta aciuRekomenduojamDainius
Dainius Purvys
Dainius P.
Užsakėme gimtadienio šventę vaikams. Tiek mes, tiek vaikai liko labai patenkinti. Viskas vyko sutartu laiku. Vieta tikrai patogi ir tvarkinga. Vaikai visą laiką buvo prižiūrimi instruktoriaus. Labai patiko iškariauti laipsniai. Dvi valandos prabėgo kaip viena akimirka. Važiuodamas namo pareiškė, kad kitą kartą užsakytume visą dieną. Esame labai dėkingi instruktoriui Justinui ir kitiems organizatoriams.
A. Tomaszewicz
A. T.
Išbandyta! Puiki pramoga tiek suaugusiems, tiek vaikams. Aplinka puikiai sutvarkyta, todėl gera pabėgti nuo miesto šurmulio, o poilsio zonoje užtikrinamas poilsiaujančių privatumas. Bendravimas su savininku buvo malonus, instruktorius demesingas ir pamokantis, o pati pramoga - įtraukianti ir dinamiška. Būtinai kartosim su didesne kompanija!
Atostogos 365
Atostogos 3.
Nerealiai smagi pramoga💪👍✊ visais metu laikais esu bandes zaisti si zaidima ir turiu prisipazinti, ziemos pramoga man patiko labiausiai! Minkstas sniego patalas, pusnys, slidinejimai, griuvinejimai primine ta nerupestinga vaikyste, selsma kieme, gniuzciu kara, sniego valgyma ir t t. Pacios geriausios emocijos, ideali pramoga🥶🇱🇹😂🤪☠️ir nesvarbu su kokia kompanija ( na beveik)💪🤭
Jonas Bridikis
Jonas B.
Nuostabi idėja ir vieta gimtadieniui�patiko visiems ir vaikams, ir suaugusiems�vaikai lauke tiesiog švytėjo ir šėlo. Instruktorius Justas nuostabus, nuostabiai suvalde didelį būrį vaikų. Ačiū jums labai�
Asta Kelevisiene
Asta K.
Šauni idėja aktyviam vaiko gimtadieniui ! Vaikams labai tiko ir patiko :). Dėkui už puikiai pravestą renginį. Rekomenduoju.
Ingrida Rutkauskienė
Ingrida R.
Ačiū už šventę! Užskaitau 👍👍👍🤣 vaikams labai patiko 👍💪💪💪 dar grįšime 😉
Tomas Antanaitis
Tomas A.
Superinė pramoga vaikams. Emocijos tiesiog liejosi per kraštus. Didelis AČIŪ instruktoriui Justui už puikiai praleistą laiką ir puikias nuotraukas.
Renata Semaskiene
Renata S.
Gimtadienį Saidžiuose atšventėme nerealiai: be galo profesionalus organizavimas, fantastiška aplinka ir kokybiški šautuvai,tikrai rekomenduoju!
Viktorija Sta
Viktorija S.
Pakvietė mane palakstyt su šautuvu, nes sunėno gimtadieny vaikų truko, bet kai pradėjau, tai sustot jau nesinorėjo. Dvi valandos prabėgo kaip akimirka :). Ir pagarba instruktoriui :).
Ramunas Ramashka
Ramunas R.
Vaikai labai džisugiasi lazeriu mūšiu apkasuose
Batai Piratai
Batai P.
Labai puikiai atšventėm Dovydo gimtadienį.;)Instruktorius suvaldė vaikus,jiems žaidimas patiko ir smagiai aptarėm rezultatus;)
Kristina Kristin
Kristina K.
Superinis zaidimas, patikrintas jau antra karta ir tikrai noresim dar! Puikus sunaus gimtadienis gavosi! Didelis aciu instruktoriui Justinui!
Darius Broga
Darius B.
Puikūs instruktoriai, gerai organizuoti žaidimai.
Vygandas Krasauskas
Vygandas K.
Amazing place !!!! 🙂 Tikrai labai puiki vieta įdomiai praleisti laika 🙂
Andrew Rymsevic
Andrew R.
Labai ačiū už superinį laiką miške ir bėgant per pusmetrines pūsnis 🙂 Taip pat didelis ačiū už pagalbą ir pritaikytus scenarijus / sprendimus, kai pavedė pusė kompanijos - Jūs super 🙂
Monika Žemgulytė
Monika Ž.
Nerealios vaiku ir teveliu emocijos!!! Super
Daiva Smigelskiene
Daiva S.
Gimtadienis buvo puikus, vaikams labai patiko:) Ačiū instruktoriui Justui, už puikiai organizuotą šventę.
Virginija Noreikienė
Virginija N.
Dėkui už puikią pramogą. Laser tag visiems žiauriai patiko!
Darius Kairaitis
Darius K.
Puikiai praleidome laikà, tiek tėvai tiek vaikai.
Asta Eimontienė
Asta E.
Labai šauni pramoga! Vaikams liko dideli įspūdžiai! Rekomenduojam!
Nastė Aš
Nastė A.
Labai gerai praveda rungtis. Žaidėme miške su apkasais, kalnu - labai įdomu. Yra tekę pastatė žaisti, nors ten irgi gerą įspūdį buvo palikę, čia kur kas smagiau!
Zilvinas Racyla
Zilvinas R.
Norime padekoti instruktoriui uz puiku sventes organizavima- jubiliatas laimingas, o draugai irgi nori tokio gintadienio;)Dziugu!
Irena Irmil
Irena I.
Labai smagiai pazaidem
Jonas Kalnietis
Jonas K.
Puikiai surengta gimtadienio pramoga! Labai Jums dėkojame!!!
Monika Jatuliene
Monika J.
Super pramoga! Miškas, grynas oras, liuks instruktorius.Vaikai laimingi, pilni emocijų.Vaikai sakė Norės daaaaaaaaaaaar:)
Jurgita Juskeniene
Jurgita J.
Puikus, labai sportiškas eventas tinkantis vaikams ir suaugusiems.Nerealus instruktorius.puikiai parinkta vieta, Miško reljefas skatina mastyti strategiškai. Yra daug medžių, griovių pasislėpti.Patogus privažiavimas, automobilių stovėjimo aikštelė, yra staliukai.Drąsiai rekomenduoju.
Tad Vo
Tad V.
Pramoga - puiki ir smagi. Vaikai liko laimingi ir pilni emocijų. Smagu buvo ir tėveliams 🙂 Gal tik pritruko suoliukų, kur galima būtų prisėsti laukiant vaikų.Ačiū už smagią pramogą!
Asta Tunaitiene
Asta T.
Я тут был и здесь очень круто!!!🖒🖒🖒🖒🖒����������
Sava Morozov
Sava M.
Fainiai ypač vaikams, geriau virš 7 ir iki 100 🙂
Vykintas Malinauskas
Vykintas M.
Buvo labai smagu! Vaikai patenkinti žaidimu, tėvai irgi. Ačiū už pagalbą organizuojant mūsų šventę 🙂
Aidas Jakubauskas
Aidas J.
Tai nuostabus žaidimas, kuris suburia visus į vieną komandą!Labai didelis ačiū!
Diana Klimašauskienė
Diana K.
Labai smagus gimtadienis buvo 🙂 Aciu
Dai Va
Dai V.
Šventėme Mykolo 8-ąjį gimtadienį - vaikai buvo euforijoje, o tėvams daugiau nieko ir nereikia 🙂
Rasa Žliobaitė-Jančiauskienė
Rasa Ž.
Labaigera pramoga ir tėvams ir vaikams. Visi mano draugai sake kad jiems labai patiko
Donatas Kazlauskas
Donatas K.
Labai įdomi ir linksma pramoga tiek vaikams, tiek suaugusiems!
Mantas Šmigelskas
Mantas Š.
žiaurei geras žaidimas 😀
Paulius Parnarauskas
Paulius P.
Rekomenduojam!!! Sese, brolis ir ju draugai liko sužavėti! Pasak ju, viskas patiko, viskas buvo ziauriai gerai ir labai linksma! :)) Tad dekojam uz šaunia pramoga!
Indre Ne Grigaicio
Indre Ne G.
Labai didelis aciu uz surengta svente vaikams.Tiek emociju pas vaikus as dar nemaciau po gimtadienio!
Violeta Levandovskaja
Violeta L.
Ačiū už smagų 12ą Jorio gimtadienį. Labai patiko- tiek vaikams, tiek tėveliams. Mielai pakartotume 🙂
Asta Keršanskienė
Asta K.
Ne pirmas ir tikrai nepaskutinis kartas, puiki pramoga tinkama bet kokiam metų laikui ir tikrai neturinti amžiaus ribų.
Martynas G.
Martynas G.
Orai atšilo, tad atgal į gamtą! Ačiū miestopramogos.lt už puikų laiką šį šeštadienį, nes tai buvo geriausios išbandytos lazerių pramogos Vilniuje!
Simona Kraišytė
Simona K.

Kontaktai

Mes įsikūrę Vilniuje, tačiau suorganizuoti Laser Tag žaidimą galime bet kuriame mūsų šalies miškelyje. Pramogos su Laser Tag'u ribų neturi – žaiskite kur Jums patinka!

Dėl paslaugų užsakymo kreipkitės:

Tel.: +370 644 03344

Tel.: +370 687 44486

Užsakymo forma