Vaikų gimtadieniai

Ieškote idėjos vaiko gimtadieniui? Puiku! Turime šaunų pasiūlymą - Laser Tag.

Daugelis mūsų vaikystėje lakstydami po kiemą žaidė indėnų karus ir šaudė iš lankų. Laikai pasikeitė. Šiandien mūsų vaikai mieliau laiką leidžia prie kompiuterio monitorių žaisdami Counter Strike, Call of Duty, Battlefield ir panašius žaidimus. Tikriausiai sutiksite, kad kur kas smagiau ir naudingiau vaikams būtų žaisti gamtoje ir kvėpuoti grynu oru. Todėl siūlome Jums gimtadienio proga padovanoti savo vaikams nepamirštamą lazerių žaidimą gamtoje ir pamėgtas virtualias kovas iš kompiuterio ekrano perkelti į realybę. Vaikams tai bus puiki galimybė pasitikrinti kompiuterinius žaidimo įgūdžius tikrovėje!

Tai komandinis žaidimas, kurio tikslas atlikti užduotis numatytas scenarijuje greičiau, nei tai atliks priešininkų komanda. Lazerių žaidimo įranga leidžia vienu metu žaisti 12 žaidėjų. Žaidėjai gali būti paskirstomi į 2 komandas po 6 asmenis, arba 3 komandas po 4 asmenis, esant poreikiui galima padaryti ir 4 komandas po 3 asmenis.

Vaikų gimtadieniai su Laser Tag
Lazeriniai ginklai naudojami šiame žaidime yra visiškai nepavojingi ir šaudo žmogaus akiai nematomais infraraudonaisiais spinduliais, kurie žaidėjui nesukelia jokio skausmo. Ginklas yra signalo siųstuvas.

Kiekvieną Laser Tag ginklą galima programuoti individualiai, t.y. suteikti ginklui skirtingas paskirtis ir galią: snaiperis, automatas, pistoletas artimai kovai ir panašiai. Galima nustatyti kiek šovinių ginklas turės vienoje apkaboje ar apskritai žaidimo metu. Pavyzdžiui, suteikus ginklui snaiperio statusą jis atims priešininkui vienu taikliu šūviu keturis gyvybės taškus, kai tuo tarpu šūvis iš pistoleto atims tik vieną gyvybės tašką.

Laser Tag ginklai
Taiklūs šūviai registruojami ant galvos dėvimu raiščiu su infraraudonuosius spindulius fiksuojančiais davikliais. Taikytis reikia į raištį su davikliais. Ant galvos dėvimas raištis yra signalo imtuvas.

Laser Tag šūviai
Kai į jus pataiko priešininkas, apie tai jūs sužinote iš garsinio pranešimo ir vibruojančio galvos raiščio. Standartiškai kiekvienas žaidėjas turi po keturias gyvybes. Netekus paskutinės gyvybės jūsų ginklas išsijungia, o galvos raištis pradeda nepertraukiamai mirksėti raudona spalva.

Laser Tag raiščiai
Žaidime naudojamos elektroninės vaistinėlės. Jų pagalba žaidėjai pasipildo gyvybių, o ginklams šovinių. Komandai priklauso viena bazėje įrengta vaistinėlė. Žaidėjai norintys „pasikrauti energijos“ turi grįžti į savo bazę ir kelias sekundes pastovėti šalia vaistinėlės.

Laser Tag vaistinėlė
Žaidėjo gyvybių, šūvių ir pataikymų apskaita yra elektroninė. Ši informacija kaupiama žaidėjo ginkle, po žaidimo ją galima nuskaityti ir analizuoti statistiką. Pataikymai registruojami tiksliai ir iš toli, pataikymo atstumas siekia iki 200 metrų.

Laser Tag apskaita

Populiariausi gimtadienio žaidimo scenarijai

Vėliavos gynyba

Kiekviena komanda savo aikštelės pusėje turi vaistinėlę, kurioje gali atsinaujinti gyvybes. Per 10-15 metrų nuo bazės-vaistinėlės stovi jų komandos vėliava. Žaidimą laimi komanda kuri turi dvi vėliavas savo aikštelės pusėje. Nukauti žaidėjai nekalba ir vėliavų po aikštelę nenešioja. Vienas žaidėjas negali nešti dviejų vėliavų tuo pačiu metu.

Surasti vėliavas

Žaidimo aikštelėje yra paslėptos trys vėliavos. Laimi komanda kuri pirma atsineša iki savo bazės dvi vėliavas. Kitos sąlygos tokios pačios kaip ir „Vėliavos gynybos“ scenarijuje. Žaidimo scenarijus nors ir skamba paprastai, tačiau komandas privers apgalvoti žaidimo strategiją. Strateginis klausimas ar verta ieškoti vėliavų miške, o gal verčiau palaukti pasaloje kol kiti suras ir atneš jas iki jūsų?

Aukštumos šturmas

Viena komanda įsitvirtina gerose gynybinėse pozicijose ir bando atlaikyti kitos komandos šturmą sutartą laiką, pavyzdžiui 5 minutes. Kalno gynėjai neturi vaistinėlių, kalno puolėjai vaistinėles turi, tačiau jos yra tolokai….

Dominavimas

Žaidimo aikštelės viduryje stovi kontrolinis bokštas, vienodai nutolęs nuo abiejų komandų bazių-vaistinėlių. Kontrolinis bokštas yra išmanus įrenginys, turintis savo viduje laikmačius kiekvienai komandai. Įšovus į bokštą yra aktyvuojamas jį užėmusios komandos laikmatis, bokštą užėmus kitai komandai pradeda tiksėti atitinkamos komandos laikmatis. Žaidimą laimi komandą kuri pirmoji išlaikė bokšto kontrolę sutartą laiką. Laikas gali būti nustatomas nuo 2 iki 60 minučių.

Team Deathmatch

Laimi komanda kuri eliminuoja daugiau priešininkų per sutartą laiką. Žaidžiama be vaistinėlių. Paprastas, klasikinis scenarijus.

Pagrindinis, po sukaktuvininko :), gimtadienio personažas – žaidimo teisėjas Audrius. Jis padės vaikams perprasti lazerių žaidimo subtilybes. Supažindins su taisyklėmis, ginklais ir įranga, skelbs žaidimo pradžią ir pabaigą. Kartu su vaikais dalyvaus žaidime, dalins patarimus, kontroliuos tvarką, palaikys tempą ir gerą nuotaiką. Pabaigoje skelbs nugalėtojus.

Vaikų gimtadieniai su vedėju
Žaidimai vyksta ir vaikų gimtadieniai organizuojami bet kokiu oru ir bet kuriuo metų laiku. Žiemą ar vasarą, rudenį ar pavasarį, lyjant lietui ar sningant sniegui. Nėra blogo oro, yra tik bloga apranga ir netinkamas nusiteikimas. Kaip rodo praktika vaikams blogas oras netrukdo. Atvirkščiai – lynojant ar sningant jiems dar įdomiau.

Vaikų gimtadieniai žiemą
Laser Tag žaidimo eiga. Žaidimo scenarijus „Dominavimas“. Filmuota mūsų žaidimo aikštelėje:

 

Populiariausias gimtadienio formatas

Vaikai pas mus miške žaidžia Laser Tag, o po žaidimo, jei geras oras, picas valgo miške ant kilnojamų staliukų, o jei oras nepatinka - tuomet picų valgymas ir dalinimasis įspūdžiais keliamas į piceriją. Artimiausia ir labai neblogai vertinama picerija VISA PICA iki jos nuo mūsų tik 6min kelio automobiliu.

 

Gimtadienio vaišės gamtoje arba picerijoje

 

Vaiko gimtadienio idėjos

Užsakyti

Gimtadienio formatai

Išanalizavę Jūsų poreikius ir galimybes bei vaikų pageidavimus paruošėme tris vaikų gimtadienio šventimo planus. Šie planai yra daugiau rekomenduojamojo pobūdžio. Tai gairės kokie galėtų būti vaikų gimtadieniai su mumis.

Užsakyti

Gimtadienio planas 1

Gimtadienis miške mūsų įrengtoje aikštelėje

 • Puiki vieta lazerių žaidimui – miškas, nuo karo likę apkasai, kalva su kloniu, krūmokšniai
 • Savo transportu atvežate vaikus į žaidimo aikštelę
 • Instruktažas, žaidimo įrangos, taisyklių ir vietos pristatymas
 • Komandų sudarymas
 • Vaikai žaidžia Laser Tag – liejasi emocijos ir gera nuotaika!
 • Tėvai, suaugę stebi arba žaidžia kartu – taip dar smagiau!
 • Užkandžiai, sveikinimai gamtoje tarp beržų ant pievelės
 • Grįžtate namo arba važiuojate į kavinę, piceriją prie šventinio stalo
 • Vaikai trykšta įspūdžiais – jiems labai patiko!
 • Jūs džiaugiatės – tai buvo šauniausias vaiko gimtadienis!
Gimtadienio planas 2

Gimtadienis prie nuosavų namų ar daugiabučio kieme

 • Su Laser Tag įranga atvykstame prie Jūsų namų
 • Parenkame tinkamą ir saugią žaidimui vietą
 • Instruktažas, žaidimo įrangos, taisyklių pristatymas
 • Komandų sudarymas
 • Vaikai žaidžia Laser Tag – liejasi emocijos ir gera nuotaika!
 • Tėvai, suaugę stebi arba žaidžia kartu – taip dar smagiau!
 • Po žaidimo šventinis stalas namuose arba vežate vaikus į kavinę ar piceriją
 • Vaikai patenkinti, dalinasi įspūdžiais – jiems labai patiko!
 • Patiko ir kaimynams kurie stebėjo, jie Jums pavydi :)
 • Jūs patenkinti – gimtadienis praėjo šauniai!
Gimtadienio planas 3

Gimtadienis Jūsų pasiūlytoje vietoje

 • Gali būti Jūsų darbovietės teritorija, miesto parkas, miškas, apleistas pastatas ar pan.
 • Jūs atvežate vaikus – mes Laser Tag žaidimo įrangą
 • Apžiūrime teritoriją ir parenkame tinkamą bei saugią žaidimui vietą
 • Instruktažas, žaidimo įrangos, taisyklių pristatymas
 • Komandų sudarymas
 • Vaikai žaidžia Laser Tag – liejasi emocijos ir gera nuotaika!
 • Tėvai, suaugę stebi arba žaidžia kartu – taip dar smagiau!
 • Užkadžiai (ar net šventinis stalas) žaidimo vietoje
 • Vežate vaikus namo arba į kavinę, piceriją prie šventinio stalo
 • Vaikai džiaugiasi, Jūs taip pat – gimtadienis buvo nepakartojamas!

Dėmesio! Vaikų gimtadieniai su Laser Tag vyksta bet kokiu oru!

Specialiai norime atkreipiame Jūsų dėmesį į orus, nes tai yra neišvengiamas visų tėvelių klausimas.

* Nėra blogo oro, yra tik bloga apranga. Gimtadienio žaidimai organizuojami bet kokiu oru.

* Čia ne vieta bijantiems ištirpti nuo buvimo gamtoje - žmonės juk slidinėja žiemą, o rudenį miesto parkai pilni bėgančių ir nebijančių sušlapti;

* Žaidžiame visus metus iki -15 C; Kas sakė, kad vaikų gimtadieniai nešvenčiami žiemą!? Gimtadienis žiemą, gamtoje, apsnigtame miške - tikra pasaka!

* Nežaidžiame jei labai stipria lyja - jei tik krapnoja ar lengvai purškia ne bėda - toks oras dar smagesnis.

Vaikų gimtadieniai bet kokiu oru

Apie vaikų gimtadienius su mumis geriausiai kalba atsiliepimai

Skaityti

Laser Tag - lazerių žaidimas. Žaidžiau - patiko. Noriu dar!

Įtaigūs blogerio Dariaus Kairaičio įspūdžiai po žaidimo. Puiki Laser Tag eigos ir nuotaikos vizualizacija.

Skaityti
Skaityti

Laser Tag – nerealus gimtadienio žaidimas bet kokiu oru!

Populiarios vaikų gimtadienių svetainės reportažas tiesiai iš žaidimo aikštelės.

Skaityti
Augusto mama: „Vakare paklausus Augusto, kaip gimtadienis, sakė: „Mama, tai pats smagiausias gimtadienis“. Man tai pats geriausias įvertinimas vaiko. O mes turėjom nemažai gerų pramogų, bet kiekvieną kartą, po tokio sūnaus įvertinimo labai savimi didžiuojuosi, kad surandu tokius, kaip Jūs. Dar kartą didelis AČIŪ.“
Karolinos mama: „Mano mergaitę taip užkabino, kad grįžusi su draugėmis ant popieriaus pradėjo paišyti kažkokius planus. Kai paklausiau ką jūs čia veikiat, sako – ruošiam žaidimo planą kitam kartui. Net ir torto nėjo valgyti. Gimtadienis! Labai džiaugiuosi matydama laimingą vaiką. Ačiū Jums!“
Povilo tėtis: „Buvo nerealu. Nesitikėjau, kad ir man 40 – mečiui patiks lakstyti su vaikais. Grįždami namo visą kelią dalinomės įspūdžiais, o ir grįžę iki miego tik apie tai ir kalbėjom. Vienuolikametis sūnus Povilas laukia nesulaukia kada vėl galės pažaisti. O ir aš norėčiau. Nuoširžiai dėkoju už puikų vaiko gimtadienį.“

Vaikų gimtadieniai reguliariai aprašomi mūsų bloge:

 

Turime džiugią žinią – Jums jau paruoštas kvietimas į gimtadienį!

Atsisiųsti

Gimtadienio kvietimai atskirai berniukams ir mergaitėms

Atsisiųskite paruoštus kvietimus į savo kompiuterį. Atskirai susitarus užpildytus kvietimus galime išsiųsti Jums paštu.

Atsisiųsti
Gimtadienio kvietimas berniukams
Gimtadienio kvietimas mergaitėms

Vieta kur Vilniuje švenčiami vaikų gimtadieniai su Laser Tag.

Pavilnių regioninis parkas, Sapieginės miškas

Vieta saugi, patikrinta ir puikiai tinkanti gimtadienio lazerių žaidimui: nuo karo likę apkasai, kalva su kloniu, krūmokšniai. Įdomus, karingas reljefas.

GPS koordinatės: 54.693756, 25.340548

Laukiame Jūsų Laser Tag aikštelėje!

Kainos

Super pasiūlymas, vaikų gimtadienio Vilniuje programos kaina tik – 99€ (trukmė 2 valandos).

 • Vienu metu gali žaisti iki 12 žaidėjų už nurodytą kainą.
 • Papildomo Laser Tag įrangos komplekto nuoma – 10€/komplektas. Turime 3 papildomus žaidimo įrangos komplektus.
 • Nepatikėsite, bet kuo blogesnis oras, tuo vaikams žaisti smagiau, todėl už žaidimus blogu oru gali būti taikomas papildomas mokestis  :roll:
 • Neužmirškite su savimi pasiimti užkandžių, vaišių ir vandens!!!
 • Taikomas papildomas mokestis, jei pageidaujate, kad žaidimas vyktų Jūsų pasirinktoje vietoje!

Kontaktai

Mes įsikūrę Vilniuje, tačiau paslaugas teikiame ir kituose Lietuvos miestuose bei miesteliuose. Su mumis vaikų gimtadieniai ribų neturi!
Dėl paslaugų užsakymo kreipkitės:

Tel.: +370 644 03344
El.p.: info [@] miestopramogos.lt

 

 

Vaikų gimtadieniai su LaserTag