VAIKŲ GIMTADIENIS LAUKE

Populiariausias vaikiškų pramogų su Laser Tag formatas, 2 valandos nerealių taktinių kovų su moderniausia žaidimo įranga miške.

TINKAMA: vaikams nuo 7 metų amžiaus
TRUKMĖ: 2 valandos

 • nuo120
 • už gimtadienį
  gamtoje

Ieškote idėjos gimtadieniui? Turime šaunų pasiūlymą!

VAIKŲ GIMTADIENIS GAMTOJE

2 valandų trukmės programa su Laser Tag žaidimu gryname ore

Pasiskirstome komandomis

Gimtadienio dalyvius žaidimo instruktorius paskirsto į dvi komandas. Komandos išsirenka vadus.

Instrukažas

Trumpas žaidimo instruktažas, apie tai kaip veikia žaidimo įranga, kaip žaisti, kur slėptis, kokios taktikos laikytis. Skaityti daugiau apie Laser Tag‘ą.

Startas

Žaidimo instruktoriaus ŠVILPUKAS!!! ŽAIDIMAS PRASIDĖJO!!!

Žaidimas

Vaikai žaidžia Laser Tag’ą miške – liejasi emocijos ir gera nuotaika!

Žaidimo scenarijus

Vaikams betarpiškai vadovauja ir žaidimo scenarijus parenka instruktorius, įvertinęs dalyvių amžių ir jų gebėjimus. Skaityti daugiau apie žaidimo scenarijus.

Po 2 valandų

Vaikai įraudę, suprakaitavę ir išalkę grįžta iš paskutinės kovinės misijos. Emocijos liejasi per kraštus! Vaikai netiki, kad jau prabėgo 2 valandos.

Žaidimo rezultatai

Atėjo laikas žaidimo instruktoriui atsisveikinti su Jūsų šaunia kompanija ir paskelbti žaidimo rezultatus. Kas, kiek ir į ką pataikė, kas buvo taikliausiais, o kas pridarė daugiausiai rūpesčių priešininkų komandai.

Programos pabaiga

Picos, tortas su žvakutėmis ir sveikinimai gamtoje tarp beržų ant pievelės. Vaikai trykšta įspūdžiais – jiems labai patiko!
Jūs džiaugiatės – tai buvo šauniausias Jūsų vaiko gimtadienis lauke!

Pasirinkitę žaidimo vietą

 • Žaidimo aikštelė Antakalnyje

  Pagrindinė žaidimo aikštelė yra Antakalnyje, Vilniuje. Žaidimui parinkome vietą sename, sausame miške, kuriame gausu nuo karo likusių apkasų – tobula vieta Laser Tag žaidimui! Šioje aikštelėje yra staliukai vaišėms ir sudedama pavėsinė nuo lietaus. Rekomenduojame atvykti su nuosava staltiese, nes staliukai miške būna nuolatos ir gali būti šlapi. Pavėsinę pastatome tik lyjant lietui. Vaišių staliuku galite naudotis dar dvi valandos pasibaigus žaidimui.

 • Mes esame mobilūs ir galime aktyvų vaikų gimtadienį pagal šią programą surengti šalia Jūsų namų esančiame miškelyje. Atvykimas kainuos papildomai. Skaitykite daugiau apie išvažiuojamus žaidimus.

 

 • Žaidimo aikštelė Pavilnyje

  Nuo buvusio “Audėjo baldų salono” reikia važiuoti link Markučių Subačiaus gatve, pasukti į Pavilnio gatvę ir toliau visą laiką Žemąja gatve, pagrindiniu asfaltuotu keliu. Kelio gale privažiuosite prabangią, ilgą mūrinę tvorą. Kai tik baigsis tvora, baigsis ir asfaltuotas kelias, prasidės miškas. Susitinkame pavažiavus gilyn į mišką apie 500 metrų neasfaltuotos Žemosios gatvės dalimi. Automobilius statome po kaire ranka, išilgai gatvės.

 • Video instrukcija kaip atvykti:

 

2 valandų trukmės VAIKŲ GIMTADIENIO LAUKE PROGRAMOS KAINA NUO 120 €

Vienu metu gali žaisti iki 12 žaidėjų už nurodytą kainą.
Papildomo Laser Tag įrangos komplekto nuoma – 10 €/vnt.
Į žaidimus atvykstame su 15 Laser Tag įrangos komplektų.
Jei norite, kad atsivežtume daugiau nei 15 įrangos komplektų, užsisakykite pageidaujamą kiekį iš anksto!
Nurodyta 120 € kaina, galioja vaikų gimtadieniams vykstantiems pagrindinėje miško aikštelėje Antakalnyje, Vilniuje.

Apie orą

Mes nežinome koks bus oras Jūsų renginio dieną 🙂
Orų prognozes tikriname renginio dienos išvakarėse ir ne anksčiau!
Vadovaujamės meteo.lt valandinėmis prognozėmis.

Nėra blogo oro, yra tik bloga apranga! Atvykite pasirengę ir nusiteikę žaisti miške bet kokiu oru.

Nei lietus, nei sniegas realiai neįtakoja pramogos kokybės. Jei bijote gamtos išdaigų, nesirinkite pramogų gamtoje!

Jei numatomas stiprus lietus, daugiau kaip 3 mm/val kritulių, renginys gali būti perkeltas. Lengvas ir vidutinis lietus, ne problema, toks oras dar smagesnis.

Žaidžiame visus metus iki -15 C. Žaidimas žiemą, gamtoje, apsnigtame miške - tikra pasaka!

Atsiliepimai

Daugiau atsiliepimų rasite mūsų Facebook puslapyje.

Prieš du metus su Jūsų pagalba turėjome vieną geriausių visų laikų vaikiškų gimtadienių. Kadangi tai vyko gruodį gripo protrūkio metu, tai dalis vaikų nesusirinko, tad pažaidėme ir tėveliai. Buvo reikalų be spec. fizinio pasiruošimosu vaikais pabėgioti 🙂 Gimtadienio su lazeriais miške norime vėl!
Agne Cicėnienė
Ačiū Jums labai, berniukai įspūdingai patenkinti. Daug kalbų, emocijų ir noro pakartoti. Mergaitės nuosaikesnės 🙂 Tikrai labai Jums ačiū, būsite rekomenduoti draugams ir pažįstamiems!
Vilma, www.jievaikai.lt
Didelis dėkui, berniukai tikrai buvo labai patenkinti:) Sėkmės Jums plėtojant verslą!
Jūratė, www.lavender-village.com
Ačiū už šventinę nuotaiką per gimtadienį. Dukrai ir jos draugams labai patiko 🙂 Pasirinko tokią gimtadienio formą pati (kaip ne keista :)) ir tikrai nenusivylė. Sekmės Jums ir toliau organizuojant šventes!
Giedrė B.
Viskas SUPER! Labai visiems patiko, gavau net iš kelių tėvelių el.laiškus su padėkom už nuostabią šventę! Ačiū Jums!
Beata Tagil
TAIP!!! Vaikai buvo sužavėti, paskui dar ilgai dalinosi įspūdžiais, net mūsų mažasis dalyvis 🙂 Ačiū už puikią pramogą ir gerai praleistą laiką. Sėkmės jums!
Daiva ČM.
Ačiū už gimtadienio šventę. Viskas buvo kuo puikiausiai!! Vaikams labai patiko, o beje ir tėvai liko sužavėti - žodžiu, didelis ačiū ir sėkmės Jums:)
Rūta Milklušytė
Gimtadienio įspūdžiai puikūs. Vaikams pramoga labai  patiko, išsilakstė iki soties, o kadangi oras buvo puikus tai mes niekur neskubėjome ant žolytės pasitiesę pledus vaišinomės ir žaidėme kitokius dar žaidimus, o finale ir kvadratą sužaidėme. Jūsų žaidimas vaikus  tiesiog užvedė gerai dozei energijos. Vėdėjas taip pat puikus. Pukiai atliko savo darbą, ir  labai juokingai vaikams pristatinėjo rezultatus, kas labai prajuokino visus dalyvius. Gerų Jums darbų!
Rasa Mikolajūnienė
Ačiū už šventę ir atsiųstas nuotraukas, vaikams tikrai patiko, dauguma iš jų nori švesti savo gimtadienį taip pat:) Mokykloje mokytoja po pasakojimų paprašė jūsų telefono numerio savo vaiko gimtadieniui! Tai viskas SUPER:)
Vitalija Kazlauskienė
Dėkui:) Tikrai labai patiko, bet ne tik vaikams, kas idomiausia - girdėjau kaip tėveliai visą kitą dieną strategavo ir aptarinėjo:))) Būtinai rekomenduosime visiems!
Rūta Žiugždė
Vaikai liko laaaaaaaaaaaabai patenkinti, įspūdžiai laaaaaaaaaaaaabai geri nukeliavo į kiekvieno namus. Visi norėtų dar taip švęsti gimtadienį. Didiesiems žaidėjams įspūdžių ne mažiau už mažuosius.
Daiva Bielinytė
Įspūdžiai kuo geriausi, vaikai dar ilgai kelyje kalbėjo apie tai, kas ką nušovė, kaip strategavo ir pan. Šiandien mano dukra vos kojas bepavelka ir mėlynes skaičiuoja, kur atsitrenkė, kur nuvirto 🙂 Žodžiu, labai patiko, jau rekomendavom keliems draugams 🙂
Eglė Dagienė
Dėkui labai, visiems vaikams ir jų tėvams labai patiko ir jau dabar kareivukai planuoja savus gimtadienius su Laser Tag! Šventės įvertinimas, vaiku žodžiais, 9 balai iš 10, o kodėl 9? Todėl, kad baigėsi... Žmonės dar būtų žaidę ir žaidę.... 🙂 Ačiū!!! 
Giedrė Statkuvienė

Kontaktai

Mes įsikūrę Vilniuje, tačiau suorganizuoti Laser Tag žaidimą galime bet kuriame mūsų šalies miškelyje. Pramogos su Laser Tag'u ribų neturi – žaiskite kur Jums patinka!

Dėl paslaugų užsakymo kreipkitės:

Tel.: +370 644 03344

Tel.: +370 687 44486

Užsakymo forma