Patarimai naujokams

Matykite lauką ir išnaudokite jo privalumus

  • Įvertinkite žaidimo lauką, numatykite geriausias slėptuves, saugiausius judėjimo kelius, venkite atvirų vietų.

Žaisdami nuolatos judėkite

  • Nestovėkite, negulėkite, nemiegokite vienoje vietoje – norėdami laimėti, turėsite išmokti nuolatos judėti ir keisti savo poziciją žaidimo lauke.

Nestovėkite ir nejudėkite voroje, ar vienas šalia kito

  • Nei gynyboje, nei puolime niekada nestovėkite ir nebėkite išsidėstę vienoje linijoje ar šalia vienas kito (vienas žaidėjas už kito žaidėjo nugaros, ar petys į petį su komandos draugu) – kadangi priešininkui atsiras galimybė vienu šūviu eliminuoti iš karto keletą žaidėjų. Nešaudykite be reikalo, prieš tai nenusitaikę. Nors šovinių šiame žaidime niekas neskaičiuoja, tačiau atlikdami šūvį jūs išduodate priešininkui savo būvimo vietą.

Žaiskite kaip komanda

  • Patys populiariausi žaidimo scenarijai yra skirti žaisti komandomis. Dažniausiai, to žaidėjai nenori įsisąmoninti ir viską stengiasi atlikti patys savarankiškai, tarsi žaistų pagal scenarijų „paskutinis herojus“ kur kiekvienas kovoja tik už save. Tiesa, kuo daugiau žaidėjai pavargsta, tuo labiau jie pradeda prašyti komandos palaikymo.

Žaidimui vadovauti turi komandos kapitonas

  • Net pati prasčiausia komandos strategija, visuomet bus pranašesnė už šaudymą ar ėjimą bet kur, be jokios strategijos. Planuokite, kur kuris komandos žaidėjas judės, kas jį pridengs ir t.t. Kad galėtumėte žaisti kaip komanda, turėsite išsirinkti savo komandos kapitoną, kurio nurodymams privalės paklusti visi komandos nariai.