IŠVAŽIUOJAMIEJI LASER TAG ŽAIDIMAI

Jei negalite atvykti Jūs, pas Jus į svečius atvykstame mes su žaidimo įranga ir surengiame pilną veiksmo Laser Tag pramogą artimiausiame miškelyje. Sužinokite, kaip teisingai parinkti Laser Tag žaidimui tinkamą vietą!

TRUKMĖ: 2 valandos

 • nuo200
 • už renginį 20 kilometrų spinduliu
  nuo Vilniaus centro.

KOKIA VIETA TINKA ŽAIDIMUI?

Rekomendacijos pasirenkant žaidimui tinkamą vietą.

Saugumas

Daugelis apleistų vietų (buvusios karinės teritorijos, seni dvarai, apleistos gamybinės, statybinės teritorijos ir pan.)– nors jos ir idealiai tinka žaidimui – yra nesaugios ir dėl to, tokiose aikštelėse žaidimų neorganizuojame. Tokiose vietose visuomet bus gausu stiklo duženų, atviri kanalizaciniai šuliniai, gilūs ir siauri grioviai (po elektros kabelių vagysčių). Rinkitės žaidimui vietą kurioje drąsiai galima būtų atsigulti ant žemės ir nebaisu pargriūti. Dėl to pačios priežasties nerekomenduojame žaisti ant kietos dangos (asfaltuotos kiemų aikštelės, gamybinės teritorijos ir pan.). Įvertinus visas aplinkybes, galima drąsiai teikti, kad saugiausia vieta žaisti Laser Tag yra miškas.

Miškas

Miškas turi būti toks, kuriame būrys žmonių galėtų žaisti slėpynes. Medžiai, krūmai, lapija visa tai kartu turi suteikti galimybę žaidėjui visiškai pasislėpti. Dėl to, medžiai turi būti tinkamo skersmens – minimalus skersmuo nuo 40cm. Krūmai ir lapija turi būti tankūs, bet praeinami arba apeinami be mačetės ir kitų Fiskars‘o įrankių pagalbos. Jauni sutvarkyti spygliuočių miškai, nors ir labai gražūs, kaip taisyklė yra visai netinkami Laser Tag žaidimui. Geras pavyzdys būtų Vingio Parkas Vilniuje. Nors vieta ir miškinga, bet taip sutvarkyta, kad miškas persimato kiaurai, o medžiai per menki, kad už jų būtų galima pasislėpti (ne visur, yra šiame parke ir vietų tinkamų žaidimui). Apibendrinus, miškas turi būti senas, bet tinkamas smagiam pasivaikščiojimui su vaikais, todėl šlapi miškai, pelkės ir brūzgynai irgi yra netinkami.

Aikštelės dydis

Rekomenduojamas žaidimo aikštelės dydis iki 100x100 metrų. Puiku, jei pasirinkta aikštelė turi natūralias ribas, pavyzdžiui iš vienos pusės kelias, iš kitos miško takelis, upelis ar kiti aiškiai matomi ir suprantami orientyrai žaidėjams. Ribos nėra daugumai scenarijų būtinos, tačiau kai kurių scenarijų negalima žaisti jei pasirinkta aikštelė neturi ribų. Vienas iš tokių žaidimo scenarijų pavyzdžių kuriam reikalingos ribos yra Team Death Match, Last Hero. Žaidžiant pagal šiuos scenarijus aikštelėje be aiškių ribų, Laser Tag žaidimas pavirsta slėpynėmis – kas toliau ir geriau, bet neaišku kuriame miško kvartale pasislėps.

Reljefas

 • TINKAMAS. Kuo įvairesnis tuo geriau, idealu jei pasirinkta žaidimo aikštelė yra kalvota, arba vidurį aikštelės yra kalnas, pastatai ar pastatų liekanos. Grioviai, duobės, apkasai ir panašūs dariniai bus puiki priedanga pasislėpti žaidimo metu.
 • NETINKAMAS. Lygus reljefas pats nedėkingiausias, ir nesvarbu ar tai būtų miškas, ar pieva, bet tokioje aikštelėje bus ne taip įdomu žaisti, nes nebus kur slėptis (nebent aikštelė bus turtinga kitokio tipo priedangomis – dideli medžiai, krūmai ir kitokie dariniai už kurių galima pasislėpti).

Kaip turi atrodyti aikštelė LASER TAG žaidimui

 • Laser Tag žaidimui tinkama miško aikštelė yra ne didesnė nei futbolo aikštė. Iki 100 metrų ilgio, ir 100 metrų pločio.
 • Komandos žaidimą pradeda stovėdamos skirtingose aikštės pusėse, futbolo aikštės vartuose.
 • Žaidimo tikslas yra aikštės viduryje.
 • Komandos, stovėdamos vartuose, nemato aikštelės centro ir priešininkų komandos vartų. BŪTINA SĄLYGA!
 • Puiku, jei aikštelės centras abiejų komandų žaidėjams pasidaro kaip „ant delno“ tik priartėjus ne mažiau kaip 10-15 metrų iki centro. PRIVALUMAS.

Apie orą

Mes nežinome koks bus oras Jūsų renginio dieną 🙂
Orų prognozes tikriname renginio dienos išvakarėse ir ne anksčiau!
Vadovaujamės meteo.lt valandinėmis prognozėmis.

Nėra blogo oro, yra tik bloga apranga! Atvykite pasirengę ir nusiteikę žaisti miške bet kokiu oru.

Nei lietus, nei sniegas realiai neįtakoja pramogos kokybės. Jei bijote gamtos išdaigų, nesirinkite pramogų gamtoje!

Jei numatomas stiprus lietus, daugiau kaip 3 mm/val kritulių, renginys gali būti perkeltas. Lengvas ir vidutinis lietus, ne problema, toks oras dar smagesnis.

Žaidžiame visus metus iki -15 C. Žaidimas žiemą, gamtoje, apsnigtame miške - tikra pasaka!

2 valandų trukmės programa LASER TAG JŪSŲ PASIRINKTOJE VIETOJE KAINA NUO 200 €

Vienu metu gali žaisti iki 14 žaidėjų už nurodytą kainą.
Papildomo Laser Tag įrangos komplekto nuoma – 10 €/vnt.
Į žaidimus atvykstame su 15 Laser Tag įrangos komplektų.
Jei norite, kad atsivežtume daugiau nei 15 įrangos komplektų, užsisakykite pageidaujamą kiekį iš anksto!
Nurodyta 200 € kaina, galioja renginiams vykstantiems 20 kilometrų spinduliu nuo Vilniaus centro

Atsiliepimai

Kai vyras grįždavo iš dažasvydžių dažnai matydavau smūgių pėdsakus. Visas mėlynėmis būdavo nuėjęs, kaip koks apdaužytas obuolys. Kelis kartus kvietė važiuoti kartu, bet po tokių vaizdelių atšokdavo noras, nors labai norėjau. Radom internete Laser Tag. Susidomėję išbandėm. Man labai patiko. Ir jokių mėlynių ar skausmo! Vyras taip pat liko sužavėtas, sako: „Tai geriau nei aš maniau“ ir užsikabliavo. Dabar tik su Laser Tag ir laksto. Džiaugiuosi, nes kartais ir aš galiu kartu pažaisti, o ir mano „obuoliukas“ visada sveikas :).
Gabija
Mergvakario metu dūkome su lazeriais - žiauriai visoms patiko! Vedėjas ar teisėjas, kaip ten jis, šmaikštuolis, taip merginas užvaikė, kad vos atgavom kvapą. Ačiū, Laser Tag, kuris į mūsų mergvakarį įpūtė gerų emocijų likom laaabai patenkintos! Patarimas merginoms kurios skambins dėl šios pramogos, kai skambinsite papasakokite numatytą savo mergvakario scenarijų ir organizatoriai gražiai į jį įkomponuos Laser Tag pramogą. Nepasigailėsite!
Rasa
Tai buvo smagiausia bernvakario vieta, neskaitant vakarinės dalies :). Išsikrovėm, tiksliau pasikrovėm :). Užkūrėm jaunikiui tikrą pirtį – jaunikis lakstė, o mes jį vaikėmės ir kai tik jį pašaudavom turėdavo jis mums alaus statyti :). Dar noriu organizatorius pagirti už operatyvumą – paskambinom ir tą pačią dieną po kelių valandų Laser Tag jau buvo mūsų nurodytoje Vilniaus vietoje. Laikas su Laser Tag prabėgo kaip viena akimirka. Atrodo tik pradėjom, o žiūrėk jau šlapi 🙂
Benediktas
Pramogos Vilniuje gyvenančiai mūsų šeimai šventas reikalas. Daug išbandėm įvairių pramogų, o ypač mūsų dešimtmetis sūnus. Ir ką noriu pasakyti, kad Laser Tag jam labiausiai patiko! Sūnus sakė, kad tai jam buvo pas geriausias gimtadienis pasaulyje. Maža to, sūnus dabar manęs nepalieka ramybėje ir vis zyzia kada vėl galėsim žaisti. Reta pramoga taip užkabina. Dėkoju Jums už puikią pramogą ir mokėjimą bendrauti su vaikais.
Kistupo tėtis

Kontaktai

Mes įsikūrę Vilniuje, tačiau suorganizuoti Laser Tag žaidimą galime bet kuriame mūsų šalies miškelyje. Pramogos su Laser Tag'u ribų neturi – žaiskite kur Jums patinka!

Dėl paslaugų užsakymo kreipkitės:

Tel.: +370 644 03344

Tel.: +370 687 44486

Užsakymo forma