LASER TAG ŽAIDIMAS IR EDUKACINĖ PROGRAMA MIŠKE

Žaidžiame Laser Tag’ą miške ir su pačiu tikriausiu eiguliu mokomės kaip išgyventi laukinėje gamtoje.

TINKA: moksleivių grupėms, vaikų stovykloms, teminiams gimtadieniams

 • nuo 10€/asm.

Ekskursija į Vilnių gali būti kitokia

Štai kaip mes įsivaizduojame kupiną įspūdžių dieną mūsų sostinėje.

Pirmoji dalis

Apsilankymas muziejuje, parodoje ar pavyzdžiui ekskursija po Vilniaus senamiestį.

Antroji dalis

Tik 5 kilometrai - nuo Rotušės aikštės iki mūsų žaidimo aikštelės miške, kur Jūsų laukia aktyvus ir nuotaikingas Laser Tag  žaidimas gamtoje.
30 žaidėjų – gali žaisti vienu metu ir niekam nereikia laukti, bei mokytojos kamuoti klausimu “o kada aš galėsiu žaisti?”
Iki 4 komandų aikštelėje - instruktorius klasę padalina į 2,3 arba 4 komandas, trumpas instruktažas ir Let the Game Begin!
30+ žaidimo misijų - iš gausybės įmanomų scenarijų instruktorius parinks Jūsų klasei pačius tinkamiausius!
2 valandos - rekomenduojama Laser Tag pramogos trukmė.

Trečioji dalis

Išbandykite save nepaprastoje kelionėje į laukinę gamtą su tikru miškininku. Vaikus eigulys supažindins su pėdsekystės menu, o paauglius pamokys orientavimosi ir išgyvenimo laukinėje gamtoje pagrindų. Kiti iššūkiai kurie laukia Jūsų šioje programoje:

 • žygis klaidžiais miško takais
 • susitikimai su laukiniais paukščiais ir žvėrimis
 • atsakymai į klausimą ką veikia miškininkai?
 • geri darbai gamtai

Pasirinkitę žaidimo vietą

 • Žaidimo aikštelė Antakalnyje

  Pagrindinė žaidimo aikštelė yra Antakalnyje, Vilniuje. Žaidimui parinkome vietą sename, sausame miške, kuriame gausu iš praeities likusių kareiviškų apkasų – tobula vieta Laser Tag žaidimui! Šioje aikštelėje yra staliukai vaišėms ir sudedama pavėsinė nuo lietaus. Rekomenduojame atvykti su nuosava staltiese, nes staliukai miške būna nuolatos ir gali būti šlapi. Pavėsinę pastatome tik lyjant lietui.

 • Žaidžiame miške prie Jūsų mokyklos

  Mes esame mobilūs, todėl galime atvykti į arčiausiai Jūsų mokyklos esantį mišką ir surengti vaikams šventę pagal šią edukacinę – pramoginę programą. Skaitykite daugiau kaip pasirinkti tinkamą vietą Laser Tag žaidimui miške.

 

 • Žaidimo aikštelė Pavilnyje

  Nuo buvusio “Audėjo baldų salono” reikia važiuoti link Markučių Subačiaus gatve, pasukti į Pavilnio gatvę ir toliau visą laiką Žemąja gatve, pagrindiniu asfaltuotu keliu. Kelio gale privažiuosite prabangią, ilgą mūrinę tvorą. Kai tik baigsis tvora, baigsis ir asfaltuotas kelias, prasidės miškas. Susitinkame pavažiavus gilyn į mišką apie 500 metrų neasfaltuotos Žemosios gatvės dalimi. Automobilius statome po kaire ranka, išilgai gatvės.

 • Video instrukcija kaip atvykti:

 

LASER TAG ŽAIDIMO IR EDUKACINĖS PROGRAMOS MIŠKE kaina nuo 10€/asm.

Nurodyta kaina yra orientacinė, tikslią kainą pateiksime, kai žinosime Jūsų pageidavimus dėl renginio trukmės, dalyvių skaičiaus ir vietos.

Išankstinė rezervacija nereikalinga - jei žaisti norite darbo dieną!

Visai nesvarbu kokias baisybes kasdien MUMS žada sinoptikai, jei už lango geras oras JUMS – skambinkite ir rytoj žaidžiame!

Apie orą

Mes nežinome koks bus oras Jūsų renginio dieną 🙂
Orų prognozes tikriname renginio dienos išvakarėse ir ne anksčiau!
Vadovaujamės meteo.lt valandinėmis prognozėmis.

Nėra blogo oro, yra tik bloga apranga! Atvykite pasirengę ir nusiteikę žaisti miške bet kokiu oru.

Nei lietus, nei sniegas realiai neįtakoja pramogos kokybės. Jei bijote gamtos išdaigų, nesirinkite pramogų gamtoje!

Jei numatomas stiprus lietus, daugiau kaip 3 mm/val kritulių, renginys gali būti perkeltas. Lengvas ir vidutinis lietus, ne problema, toks oras dar smagesnis.

Žaidžiame visus metus iki -15 C. Žaidimas žiemą, gamtoje, apsnigtame miške - tikra pasaka!

Atsiliepimai

Daugiau atsiliepimų rasite mūsų Facebook puslapyje.

Prieš du metus su Jūsų pagalba turėjome vieną geriausių visų laikų vaikiškų gimtadienių. Kadangi tai vyko gruodį gripo protrūkio metu, tai dalis vaikų nesusirinko, tad pažaidėme ir tėveliai. Buvo reikalų be spec. fizinio pasiruošimosu vaikais pabėgioti 🙂 Gimtadienio su lazeriais miške norime vėl!
Agne Cicėnienė
Ačiū Jums labai, berniukai įspūdingai patenkinti. Daug kalbų, emocijų ir noro pakartoti. Mergaitės nuosaikesnės 🙂 Tikrai labai Jums ačiū, būsite rekomenduoti draugams ir pažįstamiems!
Vilma, www.jievaikai.lt
Didelis dėkui, berniukai tikrai buvo labai patenkinti:) Sėkmės Jums plėtojant verslą!
Jūratė, www.lavender-village.com
Ačiū už šventinę nuotaiką per gimtadienį. Dukrai ir jos draugams labai patiko 🙂 Pasirinko tokią gimtadienio formą pati (kaip ne keista :)) ir tikrai nenusivylė. Sekmės Jums ir toliau organizuojant šventes!
Giedrė B.
Viskas SUPER! Labai visiems patiko, gavau net iš kelių tėvelių el.laiškus su padėkom už nuostabią šventę! Ačiū Jums!
Beata Tagil
TAIP!!! Vaikai buvo sužavėti, paskui dar ilgai dalinosi įspūdžiais, net mūsų mažasis dalyvis 🙂 Ačiū už puikią pramogą ir gerai praleistą laiką. Sėkmės jums!
Daiva ČM.
Ačiū už gimtadienio šventę. Viskas buvo kuo puikiausiai!! Vaikams labai patiko, o beje ir tėvai liko sužavėti - žodžiu, didelis ačiū ir sėkmės Jums:)
Rūta Milklušytė
Gimtadienio įspūdžiai puikūs. Vaikams pramoga labai  patiko, išsilakstė iki soties, o kadangi oras buvo puikus tai mes niekur neskubėjome ant žolytės pasitiesę pledus vaišinomės ir žaidėme kitokius dar žaidimus, o finale ir kvadratą sužaidėme. Jūsų žaidimas vaikus  tiesiog užvedė gerai dozei energijos. Vėdėjas taip pat puikus. Pukiai atliko savo darbą, ir  labai juokingai vaikams pristatinėjo rezultatus, kas labai prajuokino visus dalyvius. Gerų Jums darbų!
Rasa Mikolajūnienė
Ačiū už šventę ir atsiųstas nuotraukas, vaikams tikrai patiko, dauguma iš jų nori švesti savo gimtadienį taip pat:) Mokykloje mokytoja po pasakojimų paprašė jūsų telefono numerio savo vaiko gimtadieniui! Tai viskas SUPER:)
Vitalija Kazlauskienė
Dėkui:) Tikrai labai patiko, bet ne tik vaikams, kas idomiausia - girdėjau kaip tėveliai visą kitą dieną strategavo ir aptarinėjo:))) Būtinai rekomenduosime visiems!
Rūta Žiugždė
Vaikai liko laaaaaaaaaaaabai patenkinti, įspūdžiai laaaaaaaaaaaaabai geri nukeliavo į kiekvieno namus. Visi norėtų dar taip švęsti gimtadienį. Didiesiems žaidėjams įspūdžių ne mažiau už mažuosius.
Daiva Bielinytė
Įspūdžiai kuo geriausi, vaikai dar ilgai kelyje kalbėjo apie tai, kas ką nušovė, kaip strategavo ir pan. Šiandien mano dukra vos kojas bepavelka ir mėlynes skaičiuoja, kur atsitrenkė, kur nuvirto 🙂 Žodžiu, labai patiko, jau rekomendavom keliems draugams 🙂
Eglė Dagienė
Dėkui labai, visiems vaikams ir jų tėvams labai patiko ir jau dabar kareivukai planuoja savus gimtadienius su Laser Tag! Šventės įvertinimas, vaiku žodžiais, 9 balai iš 10, o kodėl 9? Todėl, kad baigėsi... Žmonės dar būtų žaidę ir žaidę.... 🙂 Ačiū!!! 
Giedrė Statkuvienė

Kontaktai

Mes įsikūrę Vilniuje, tačiau suorganizuoti Laser Tag žaidimą galime bet kuriame mūsų šalies miškelyje. Pramogos su Laser Tag'u ribų neturi – žaiskite kur Jums patinka!

Dėl paslaugų užsakymo kreipkitės:

Tel.: +370 644 03344

Tel.: +370 687 44486

Užsakymo forma