Darbo pasiūlymas LASER TAG žaidimo instruktoriui!

Puikus darbo pasiūlymas norintiems užsidirbti papildomai, darbas savaitgaliais ir vakarais!

Pozicija: Laser Tag žaidimo instruktorius – būsite atsakingas už žaidimo pravedimą pagal paruoštą programą. Panašaus darbo patirtis nebūtina, svarbu noras ir gebėjimas dirbti su vaikais ir paaugliais.

Darbo vieta: Žaidimai organizuojami gamtoje, miškingose Belmonto pramogų parko apylinkėse (Pavilnių regioninis parkas).

Darbo laikas: Dirbame tik pagal išankstinius užsakymus ir tik pagal iš anksto sudarytą darbo grafiką. Rudenį ir žiemą dirbame tik savaitgaliais, o šiltuoju metu laiku dirbame įvairiomis savaitės dienomis nuo 18 valandos.

Apmokėjimas: Valandinis, atsiskaitome iš karto už atliktą darbą.

Reikalavimai kandidatams:

  • Noras ir gebėjimas dirbti su vaikų grupėmis. Pagrindinė lankytojų auditorija yra vaikai nuo 7 iki 14 metų švenčiantys gimtadienius.
  • Lietuvių kalba ir didelis privalumas būtų rusų/lenkų kalbos žinios.
  • Vairuotojo pažymėjimas ir nuosavas automobilis žaidimo įrangai į mišką nusigabenti. Privalumas jei automobilis universalas arba vienatūris.
  • Nešiojamas Windows kompiuteris arba ANDROID planšetė – su jų pagalba po renginio yra nuskaitoma žaidimo statistika, ir su šiais duomenimis reikia supažindinti žaidimo dalyvius.
  • Idealu, jei Jūsų gyvenamoji vieta yra Naujoji Vilnia, Grigaičiai, Pavilnys, Markučiai, Užupis, Senamiestis, Naujamiestis, Antakalnis ir kiti rajonai iš kurių atvykti į Naująja Vilnią piko metu užtruktų iki 15 minučių.

 

Laukiame Jūsų CV el. paštu nurodytu žemiau!